Obchodní zástupcovia 

Najvyužívanejší a pre našich obchodných partnerov rovnako najvýhodnejšiu spoluprácu zaisťuje tím našich obchodných zástupcov a obchodných asistentiek.

 

Obchodní zástupcovia operujú vo všetkých regiónoch Slovenskej republike. Ich hlavným poslaním je nadviazanie a udržanie dobrých obchodných vzťahov, prezentácia tovaru a služieb našej spoločnosti, dohoda na konkrétnych obchodných podmienkach spolupráce, zaistenie realizácie dohodnutých dodávok a overovanie spokojnosti našich obchodných partnerov.

Každý obchodný zástupca spolupracuje s obchodnou asistentkou, ktorej hlavnou činnosťou je príprava obchodných stretnutí, zaistenie kompletizácie a odoslanie zákaziek vrátane sprievodnej dokumentácie a zaistenie popredajného servisu.

Spoluprácu prostredníctvom obchodného zástupcu pokladáme za najefektívnejšiu, pretože pri osobnom jednaní je možné najlepšie posúdiť najvýhodnejší rozsah a formu spolupráce, vrátane možnosti upresnenia obchodných podmienok (ceny, spôsob dodania a pod.).

Máte záujem o nezáväznú ponuku našich služieb, objednajte si prosím schôdzku s obchodným zástupcom našej spoločnosti na kontaktnej adrese , poprípade na telefónnom čísle +421 433 13 40.

 

Za Váš záujem vopred ďakujeme.