Profil firmy

Spoločnosť Z+M finance, spol. s.r.o., pôsobí na trhu od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie služieb a dodávky produktov v oblasti tlačového prostredia. Počas svojej viac než desaťročnej pôsobnosti sme sa stali poprednou firmou v obore a to nie len na Slovensku a v Čechách ale aj v Poľsku a Maďarsku.

 

Naša spoločnosť sa od svojho vzniku dynamicky rozvíja a v súčasnej dobe zamestnáva viac než 200 zamestnancov. Hlavné sídlo firmy, vrátane všetkej kompletnej výroby a skladov je sústredená v Ostrave. Pre zaistenie adekvátnej plošnej podpory a obsluhy všetkých zákazníkov na Slovensku a v Čechách, máme zriadené obchodné pobočky v Brne, Prahe, Čadci a v Bratislave.

 

V minulosti našou špecializáciou bola iba výroba alternatívnych a renovovaných tlačových kaziet. S týmto odborom máme bohaté skúsenosti, ktoré neustále rozširujeme a v danej oblasti sa v dnešnej dobe riadime medzi najväčších výrobcoch v SR a ČR.

 

Postupom času sme však začali našim zákazníkom zaisťovať ďalšie súvisiace služby v podobe servisného zabezpečenia tlačiarní a dodávky tlačových strojov samotných. Podľa reakcií našich zákazníkov sme si uvedomili, že toto je smer, ktorý chceme ďalej rozvíjať a preto naším hlavným cieľom je zabezpečiť komplexnú starostlivosť tlačového prostredia. Komplexnosť v našom prípade znamená všetko, čo nejakým spôsobom súvisí s tlačou a v dnešnej dobe vieme naším zákazníkom ponúknuť tlačové alebo multifunkčné zariadenia od najmenších až po najvýkonnejšie stroje dostupné na trhu. Dodávky týchto strojov riešime rôznymi formami, ako sú prenájmy, bezplatné zápožičky, predaj a ďalšie na mieru prispôsobené možnosti s ohľadom na čo najväčšiu úsporu nákladov na tlač. Samozrejmosťou sú všetky záručné a pozáručné servisné zabezpečenia. 

 

Do komplexných projektov sa vždy snažíme spoločne so zákazníkom navrhnúť tie modely strojov, do ktorých vieme samy vyrábať alternatívne tonerové a atramentové tlačové kazety. Vďaka tomuto sme schopní získať veľa zaujímavých úsporných nákladov v oblasti tlače. 

 

V našej ponuke nájdete také softwarové produkty na správu a monitoring tlače, IT vybavenia ako PC stanice, notebooky, servery a v neposlednom rade tiež ponuku papiera.

 

Pre plnenie nášho cieľa, ktorým je už zmienená komplexnosť služieb, sme začali spolupracovať s niektorými výrobcami a v dnešnej dobe sme autorizovanými partermi značiek DELL, KYOCERA, SAMSUNG a XEROX.

 

Do štruktúry našej spoločnosti patrí aj veľkoobchodná divízia, ktorá zaisťuje všetok veľkoobchodný predaj spotrebného materiálu, vrátane predaja potrebných materiálov pre renováciu tlačových kaziet.

 

Všetky produkty a služby dodávame v režime tzv. "náhradného plnenia" podľa platných noriem.